وحیدِ کوچک، ساموراییِ تازه‌وارد

وحیدِ کوچک، ساموراییِ تازه‌وارد | فیلمی از ذبیح مهدی

وحید کوچک حتا نمی‌داند که در دنیا زبان‌های زیادی وجود دارد و از این‌که دیگران حرف‌هایش را نمی‌فهمند تعجب می‌کند. به مرورِ زمان تنهایی را با تمامِ وجودش احساس می‌کند و تمامِ احساساتِ خود را با بینندگان در میان می‌گذارد. راویِ فیلم شخصِ وحید است و او با زبانِ کودکانه‌ی خود برخی از تفاوت‌های را که میانِ مردمِ افغانستان و جاپان می‌بیند، برای بینندگان بازگو می‌کند. این فیلم از ابتدا تا انتها با موبایل فیلم‌برداری و صداگذاری شده است.

دیدگاه‌ها:

این پست دارای 3 نظر است

 1. Khadija

  I tried to play the film for my son but I can’t find the play button. Also the English version of the website does not bring the options such as films, games, etc. it is a little challenging to use the website. Is there any hint. Thanks in advance
  Khadija

 2. ایمل احمد

  سلام خدمت تان!
  بنده در کشور سویدن به صفت معلم زبان مادری مشغول کار هستم و بسیار خوشحال میباشم که تصادفا صفحه انترنتی شما را دریافت کردم. مطمینا از مواد درسی شما در دروس ام استفاده خواهم کرد. فعلا از کتاب های که وزارت معارف افغانستان در دسترس قرار داده است استفاده میکنم اما مشکل با آن کتابها محتوا و تصاویر آنهاست که خیلی دور از موقعیت امروزی دنیا فاصله دارد. البته منظورم کتاب دری بعضی صنوف میباشد.

  باز هم متشکر هستم از اینکه بسیار زیاد در بخش زحمت میکشید. این زحمات تان قلبا قابل تمجید میباشد.

  1. حضرت وهریز

   ممنونیم و خوشحال از خدمتگذاری.

دیدگاهتان را بنویسید